Baigėsi ralis „Aplink Lietuvą-2016“

„Kauno Autoklubo“ komandos rezultatai po 4 dienų maratono:
Aleksandras Dainys / Egidijus Babelis Istorinių Sportinių automobilių klasėje – I vieta,
Saulius Nausedas / Vincas Verbyla Veteranų klasėje – I vieta,
Dainius Sviderskis/ Rokas Sviderskis SGC2000 klasėje – II vieta,
Andrius Kilda / Laura Kildienė SGC1600 klasėje – III vieta,
Arminas Kerpė / Vidmantas Leimontas SGC2000 klasėje – III vieta

Neblogai padirbėta, ar ne?
O ką Jūs į tai, kad Aleksas su Egidijumi pirmą dieną su Celica spjaudėsi baltų dūmų kamuoliais ir važiavo su avariniu, visas likusias dienas – klibančiu pusašiu. Greičiausieji Dainius su Roku vis rasdavo šį tą pasiremontuoti, degalus ant asfalto laistė. Andrius su Laura žemu Honda CRX žvyrą dugnu braukė ir vis apsaugą pamesdavo, o Saulius su Vincu gerokai jaunesniems ir galingesnius automobilius vairuojantiems varžovams bendroje įskaitoje malkas krovė standartiniu, silpniausiu Subaru Impreza automobiliu.

Tokie rezultatai iš niekur neatsirado, pasivažinėjimo lengvu tikrai nepavadinsime. Išties sunkus maratonas buvo, iš komandos narių pareikalavęs daug ir visko.
Todėl ir džiugu pasidalinti tokiais gerais, per prakaitą iškovotais rezultatais. O jų be pagalbos nebūtų. Ačiū visiems prisidėjusiems!