Dėmesio! Skelbiami „Liqui Moly iššūkis Eolto taurei laimėti 2019“ slalomo varžybų serijos dokumentai!

2019 m. balandžio mėn. 13 d., Varėnoje, vėl startuos VšĮ Kauno autoklubas organizuojama slalomo varžybų serija. Prisijungus dar vienam partneriui, varžybos pakeitė savo pavadinimą ir šiais metais jos vadinsis “Liqui Moly iššūkis Eolto taurei laimėti 2019″. Automobilių slalomas yra bene pigiausios, didelių investicijų nereikalaujančios varžybos, kuriose gali dalyvauti tiek profesionalai, tiek ką tik vairuotojo pažymėjimą gavę eismo dalyviai. Šią slalomo varžybų seriją galima laikyti išskirtine tuo, kad organizatoriai kiekvieno etapo prizininkus (atskirose klasėse) atleis nuo startinio mokesčio sekančiame etape. Tai kaip paskatinamoji priemonė startuoti visose varžybose ir kiekvienose jų siekti kuo aukštesnio rezultato, už kurį bus ne tik garbė, prizai, bet ir kvietimas nemokamai startuoti kitose varžybose.

Varžybų serijos pagrindinis profilis Facebook: ČIA
Varžybų reglamentas ČIA