Kauno Autoklubas | Drive hard. Get dirty. Have fun.

Rėmėjai/Partneriai

Norint įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, vien didelio noro, užsispyrimo ir energijos neužtenka. Mums reikalingas Jūsų palaikymas.

Kiekvienas indėlis į Kauno Autoklubą-tai naujos galimybės jaunimui, geresnis rytojus augančiai kartai, nepamirštamos akimirkos Jums!

Tikime, kad turime bendraminčių, kurie neabejingi mūsų idėjoms. Tad jei Jūs esate vienas jų-bendradarbiaukime!

Kauno Autoklubo prezentacija 2018 metams:

Kauno Autoklubas 2018

Dynami:t Energy komandos prezentacija 2018 metams:

Dynamit Energy Team 2018

Lietuvos Miniralio čempionato etapo „Kaunas-2018“ prezentacija 2018 metams:

Kaunas-2018

Galime užtikrinti, kad padarysime viską, kad pateisintume vieni kitų lūkesčius.

Garantuojame visokeriopą žiniasklaidos bei visuomenės dėmesį.

Pažadame, kad pasirinkę mus, turėsite unikalią galimybę pasinaudoti visomis reklamos galimybėmis ir pritaikę tinkamiausią Jums reklamos viešinimo planą pasieksime geriausių rezultatų!

Mums labai svarbi Jūsų parama, todėl vertiname bet kokį jūsų indėlį. Esant bendradarbiavimui sudarysime individualų viešinimo planą ir pasiūlysime pačių unikaliausių rinkodaros sprendimų.

handshake1_3219777k